• Czas dostawy

Czas dostawy

Przesyłki wysyłane są w ciągu 24 godzin (nie licząc dni wolnych od pracy).

Ogólne informacje

Informacja o produktach jest wysyłana na adres poczty elektronicznej, tuż po otrzymaniu zamówienia z wybranymi przez Ciebie produktami. Realizacja zamówienia następuje od razu po zaksięgowaniu przez nas Twojego dowodu wpłaty.

Zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin (nie licząc dni wolnych od pracy). W momencie przekazania zamówienia do realizacji, powiadamiamy o tym fakkcie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu wydania jej kurierowi.

Przesyłki są wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich DPD oraz InPost. Możesz je równiez odebrać w paczkomacie InPost.

Towary dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.

Odbiór paczki należy pokwitować u kuriera (na piśmie lub w formie elektronicznej). W przypadku nieobecności odbiorcy, kurier pozostawia dokument awizo z określonym terminem ponownej próby doręczenia przesyłki. Możesz również odebrać paczkę osobiście z magazynu firmy kurierskiej, której adres również znajdziesz na druku awizo. Okres przechowywania przesyłki awizowanej w magazynie firmy kurierskiej wynosi 7 dni roboczych, licząc od drugiej próby doręczenia. Po upływie tego okresu oraz braku kontaktu z odbiorcą, kurier zwraca do nas przesyłkę.

  • Sklep zamknięty