• O nas

Nasz sklep powstał z połączenia pasji, odpowiedzialności i przede wszystkim szczególnej sympatii do zwierząt. Jesteśmy opiekunami gromadki domowych pupili, dlatego dobrze wiemy jakie wyzwania czekają na właścicieli czworonogów.

Zdecydowanie najtrudniejszym sprawdzianem jest zapewnienie odpowiedniego pożywienia, które nie tylko wypełni puste brzuszki, ale również zapewni odpowiednią ilość witamin, minerałów i składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania zwierzęcia. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najbardziej pożywna i zdrowa karma przede wszystkim musi smakować! Naszym celem było stworzenie oferty dla nawet najbardziej wymagających lub kapryśnych podopiecznych.

Osiągniecie tego celu zapewnia dostarczanie karmy produkowanej przez znanych i sprawdzonych producentów, jak również nieco mniej znane marki, których produkty nie tylko spełniają najwyższe wymogi dotyczące jakości składników, ale również posiadają niewątpliwie unikalne walory smakowe. Na tym nie koniec! Jedzienie powinno być zdrowe, pożywne i smaczne. Czy powinno bawić? Jak najbardziej!

Oferowany przez nas asortyment zawiera całą gamę przekąsek, które świetnie nadają się na smaczny poczęstunek lub nagrodę podczas zabawy, a wspólną zabawę z Waszym Pupilem z pewnością wzbogacą wszelkiego rodzaju zabawki i gadżety, których propozycje znajdziecie właśnie u nas.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą. Największy wybór karm to FarmaKarm. FarmaKarm to najlepszy wybór!

  • Sklep zamknięty